Investeer nu in de gezondheid van jouw organisatie!

Coronavirus (COVID-19): Wat manage je wel en niet op afstand?

Gepubliceerd op 10 mei 2020 om 21:37

Het Coronavirus heeft de samenleving en economie overgenomen.  De impact is enorm. Je ziet mensen en ondernemingen verschillend reageren en optreden. Sommige raken in volslagen paniek. Anderen lukt het om rustig te blijven. 

Hoe het ook zij. We moeten er met z'n allen doorheen. 

Wat doe jij allemaal op afstand vandaag? Stel jezelf 3 vragen:

  1. Wat kan ik wel en niet op afstand doen?
  2. Hoe doen andere mensen dat?
  3. Hoe kan dat werken in mijn organisatie?

Het managen van een onderneming / organisatie vraagt nu meer dan ooit:

  • Om op afstand leiding te kunnen geven!
  • Om op afstand te kunnen coachen!
  • Om op afstand te kunnen inspireren!

Maak voortdurend verbinding en speel in op de emotionele waarden van management en medewerkers. Deze staan nu door de Corona crisis dagelijks onder druk. En hebben verbinding en aandacht nodig.

  • Houd je daar niet genoeg geen rekening mee, dan creëer je (onbewust) een stress keten!!!

Als executive / management wil je vast weten wat je hiertegen kunt doen. Je wilt immers jouw organisatie en mensen uit de problemen halen, presteren en groeien.

Maar mensen leven en werken van nature o.b.v. emotioneel gedreven doelen. En stress is daarbij een killer en een levensgroot risico voor het behalen van goede prestaties, resultaten en groei. Daar moet je iedere dag bewust aan werken!

  • Wil je brainstormen en direct bruikbare feedback?

Bel mij via: +31 6 25 24 24 61 en behaal snel je eerste quick wins. Op dinsdag en donderdag ook op afspraak.


«   »